Łączenie...
Zarejestrowałeś się podając ten adres emailowy $email

Przeglądarki internetowe i e-conomic

Co to jest przeglądarka?

Przeglądarka internetowa jest to program na Twoim komputerze, którego używasz, gdy chcesz korzystać z internetu. Najnowsze przeglądarki są najlepsze.

Najczęściej używana przeglądarka na rynku to Internet Explorer, ale istnieje wiele innych przeglądarek, które są dostępne za darmo do pobrania z internetu. Cztery największe przeglądarki to Internet Explorer, Mozilla Firefox, Apple Safari i Google Chrome.
logo przegladarek
Cztery największe przeglądarki i ch loga

Jaką wybrać przeglądarkę?

Może nie zastanawiasz się jaką przeglądarkę używasz. Jeśli nie wiemy za wiele o tym, ciężko jest wybrać, którą przeglądarka będzie dla nas najlepsza.

Ciężko jest zaproponować, która przeglądarka jest najlepsza, ponieważ jest to kwestia gustu i często zależy od konkretnego zadania, którym się zajmujemy.

Oczywiście można zainstalować kilka przeglądarek na swoim komputerze. Dzięki temu możesz spróbować, która przeglądarka pasuje Tobie najbardziej. Możesz również pracować na kilku przeglądarkach.

e-conomic

Pracując z aplikacją e-conomic zalecamy, aby zawsze korzystać z najnowszej wersji przeglądarki.

Jako minimum wspieramy najnowszą wersję przeglądarki oraz poprzednią.

Kilka dobrych porad

Dlaczego tak się dzieje, że nowsze przeglądarki są lepsze niż stare? Przeglądarki internetowe można porównać do samochodów: pochodzą od różnych producentów, wystepują w różnych formach, kolorach, rozmiarach i z różnymi funkcjami.

I tak jak z samochodami nowsze wersje są szybsze, bezpieczniejsze i posiadają więcej funkcji. Ale w przeciwieństwie do samochodów przeglądarki są aktualizowane za darmo!

Strony pokrewne

×

Masz przyjaciół

dla których ta strona byłaby przydatna?

×

Błąd

Niestety system zanotował zbyt wiele prób wysłania e-maili w krótkim czasie.Proszę spróbować ponownie za chwilę.

Zamknij okno